יום ראשון, 13 ביולי 2014

פעילות מקסימה לילדים במתחם שרונים

זמן מלחמה בתקופת החופש הגדול זה לא פשוט. במקום לצאת החוצה ולבלות עם הקטנטנים בכיף וברוגע, ההורים נאלצים לחפש אלטרנטיבות חלופיות לפעילות מעניינת שגם תהיה בקרבת מרחב מוגן.
במתחם שרונים בהוד השרון פתחו הבוקר את ה"מיני סיטי" - עיר גדולה לילדים קטנים המתאימה לגילאי 3-10. 
המיני סיטי מדמה עיר ריאליסטית קטנה וציורית שבה הילדים יכולים לחוות את עולם המבוגרים וללמוד איך כל האלמנטים הסובבים אותם בחיי היום יום פועלים, וכל זאת על ידי התבוננות, מישוש ומשחק במגוון פעילויות המגרה את סקרנותם ומפעיל דמיונם באווירה מדהימה והנאה.
במיני סיטי הילדים יתרגלו את יכולותיהם בעולם המבוגרים באמצעות משחק תפקידים במתחמים השונים- "להיות כמו גדולים". הילדים ילמדו לשלב מטלות וחובות לצד הנאה ובילוי. המקום יבנה כעיר עם כניסה, שומר שמכוון באמצעות מפה וכרטיסיות אותן יחתימו הילדים בכל אחד ממתחמי העיר.
הילדים יוכלו להכיר ולהבין את העולם בו הם חיים בזמן שהם נוהגים בכביש המותאם למידותיהם ולסירוגין יוכלו להתחפש בכל מתחם למה שהיו מדמים את עצמם. הם יכולים להיות טבח, עובד במפעל, קופאי, נהג, מוכר בחנות או קונה, נסיכה בסלון יופי ועוד.

בין הפעילות במיני סיטי:

מיני ויטה פרי גליל - בית חרושת לייצור שימורים. הילדים יוכלו להתלבש כפועלים ועובדים על הסרט הנע – החל משלב פיזור הסחורה, דרך המיון וכלה באריזה וההכנסה לארגזים. וכך לגלות איך מייצרים את המוצרים שבסופו של דבר מגיעים אל מדפי הקניות.

מיני פארק- פארק עירוני למשחקים ומופעים – הכיכר המרכזית במתחם שרונים תיראה כפארק עירוני עם אגם קטן, מסלול אופניים (למכוניות בימבה) ויהיו בה שולחנות פארק ומשחקי חוץ וכן ערכות פיקניק (מפלסטיק) לבילוי משפחתי.

מסעדה- מיני מסעדה מחולקת למטבח בו יוכלו הילדים להיות "מאסטר שפים", להכין מטעמים ולהגישם להורים שיהיו באזור הישיבה של הלקוחות.

מיני חצי חינם –סופר מרקט ושוק לקטנטנים משולבים למתחם אחד, בו יוכלו הילדים לעשות קניות "הביתה" ולהיות הקופאים והסדרנים.

מיני פרינסס –  הבנות יוכלו להתגנדר במתחם "מיני פרינסס" ובו עמדות איפור, לק ועיצוב שיער לנסיכות הקטנות לצד שמלות ואקססוריז להשלמת הלוק.

מיני ג'וי – מועדון כושר וספורט בו ייהנו הילדים מחוגים עם מדריכים מקצועיים ויוכלו ללמוד איך לשמור על כושר ולהתאמן עם מכשירים שמתאימים למידותיהם.הפעילות במתחם התחילה היום ותמשך עד ל - 29.8, מהשעה 10:00 ועד השעה 20:00, והכיף בכל הסיפור הוא שהכניסה היא חופשית לכולם!

פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר של מתחם "שרונים":