יום שבת, 3 בינואר 2015

סדרת הבקבוקים החדשה של אוונט נטורל

כשבועיים אחרי שקניתי את הבקבוק החדש של אוונט נטורל, קיבלתי לסקירה את ה"אח הגדול" שלו. מדובר בבקבוק מאותה הסדרה רק בגודל גדול יותר שיכול להכיל נוזלים בכמות של עד 260 מ"ל.
שניהם כחולים, שניהם חדשים ושניהם יפים. הם קיימים גם בורוד אבל לי יש בייבי בוי ומן הראוי שהוא יקבל את הצבע שמתאים לו.


גלוי וידוע שתינוקות יונקים הם סרבנים די גדולים של בקבוקים ולכן הבקבוקים האלה מעוצבים באופן הדומה ככל האפשר למבנה השד האימהי וכך מאפשרים לתינוקות חווית האכלה הקרובה ביותר להנקה.
החשוב ביותר בבקבוקים הוא נושא הפטמה, וכאן תמצאו אותה עשויה מסיליקון רך המעוצב כפטמת שד ובעלת "עלי כותרת" בחלקה הפנימי להגברת הגמישות ולמניעת קריסת הפטמה.
הבקבוקים של אוונט נטורל הוכחו קלינית כמפחיתים כאבי גזים בזכות 2 שסתומים מובנים בגוף הפטמה המאפשרים הכנסת אויר לתוך הבקבוק במקום לבטנו של התינוק.
קל ביותר לפרק את הבקבוקים לצורך שטיפה ולהרכיב אותם מחדש כי הם עשויים מ – 3 חלקים בסך הכל.
הם מתחברים ישירות לכל מגוון משאבות ההנקה של פיליפס אוונט ופטמות הבקבוק ניתנות להחלפה ונמכרות במספר מהירויות זרימה.


מניקה ומשלבת האכלה מבקבוק? קבלי מספר טיפים חשובים: 
  • נסי להשתמש בבקבוק המדמה את פעולת ההנקה, בעל מבנה דמוי פטמת אם.
  • עדיף להשתמש בפטמה בעלת הזרימה האיטית ביותר (פטמת ניובורן 0+ חודשים) על מנת שהתינוק "יתאמץ" לינוק את החלב מהבקבוק בדומה לפעולת היניקה מהשד. אם החלב יזרום בקלות רבה מדי, התינוק עלול לפתח העדפה לבקבוק.
  • במידה והתינוק היונק מסרב לקבל בקבוק, כדאי שאבא, סבתא או קרוב אחר ינסה להאכיל בבקבוק ללא נוכחות האם בבית – לתינוקות חוש ריח מפותח!
  • כדאי שיהיו כמה טיפות של חלב על הפטמה של הבקבוק כדי שהתינוק יריח ויטעם את טעם החלב שיגרה את אינסטינקט היניקה שלו.
  • הרבה תינוקות מעדיפים חלב בטמפרטורת הגוף, בדומה לחלב האם בזמן ההנקה. אם התינוק מסרב לבקבוק נסי להציע לו חלב בטמפרטורות שונות אולי הוא יעדיף את החלב כשהוא קריר או חמים יותר.
  • נסי לתת את הבקבוק במצבי רעב שונים- יש תינוקות שיסכימו לקבל את הבקבוק כשהם רעבים ויש כאלה שהרעב גורם להם לתסכול ויהיו פתוחים יותר לקבל בקבוק  לראשונה דווקא בין הארוחות כשהרעב אינו בשיאו.
  • לאחר מספר ניסיונות כושלים, ישנם תינוקות המפתחים התנגדות כבר למראה הבקבוק. תני לתינוק לשחק עם הבקבוק הריק בשעת המשחק שלו כאחד הצעצועים, כך שיפתח רגשות חיוביים ויהיה פתוח יותר למראה הבקבוק בשעת ההאכלה.
  • הכי חשוב – סבלנות. לא להפגין לחץ שעלול ליצור התנגדות אצל התינוק, ליצור אווירה רגועה ונעימה בבית, לנסות כל פעם מעט, עם הרבה עדינות, לחייך, לדבר  או לשיר לתינוק.
מחיר הבקבוק: 54.90 וניתן להשיג אותו בשילב ובחנויות התינוקות המובחרות.


שבוע טוב,
שרונה.