יום שבת, 6 בדצמבר 2014

חוברת עיצוב לילדים לימי החורף הקרים

הרבה דברים יכולים לשמח ילד, כשזה נוגע לאחיינית שלי בת ה – 5, גם סיכת ראש קטנה יכולה לעשות לה את היום. היא אוהבת ליצור יש מאין, לצייר, לצבוע, לגזור ולהדביק וכשאני באה לבקר אותה היא תמיד עסוקה בחדר שלה בשלל עבודות יצירה.
השבוע הענקתי לה במתנה את חוברת עיצוב הפיות של COOL TOYS מבית "טלבר פופ". החוברת היא למעשה ערכה שיש בה דף מדבקות אחד, 3 דפי שבולות ו – 36 דפי סקיצה ליצירת פיות מקושטות ומעוצבות.השבלונות מכילות ציורים כמו עלים, חיות, כוכבים ועוד, וגם כשחוברת העיצוב נגמרת, אפשר לשמור אותם ולהשתמש בהם למטרה אחרת ללא קשר לחוברת.ברגע שהאחיינית שלי קיבלה ממני את הערכה, יכולתי לשכוח מלשמוע ממנה. היא ישבה כ – 3 שעות, דפדפה, הדביקה, ציירה וצבעה. גם הצהריים קיבלתי מאחותי שיחת טלפון ובה היא סיפרה לי שהילדה לא עוזבת את החוברת מהבוקר.

למעט ערכת הפיות אפשר למצוא גם ערכת עיצוב אופנה המתאימה מגילאי 4 ומעלה, ערכה לעיצוב שיער ואיפור המותאמת לגילאי 6 ומעלה וערכה לבנים לעיצוב ג'יפים וגלגלים, מגילאי 4 ומעלה.
הערכות מגיעות בשלושה גדלים ומחירן נע בין 20 שקלים ל – 60 שקלים.ניתן להשיג אותן בחנויות והרשתות המובחרות למוצרים לילדים ברחבי הארץ. פרטים נוספים תוכלו לקבל באתר:שבת שלום,
שרונה.